WWW.CHECKENGINE.COM.PL

 DIAGNOSTYKA TWOJEGO SILNIKA

Zadzwoń: +48 788 192 756
serwis@checkengine.com.pl
Adres do wysyłki: AL. HENRYKA 53, 32-500 CHRZANÓW

Regeneracja pomp wysokiego ciśnienia w silnikach HPI

Diagnostyka i naprawa układu paliwowego w silnikach


 • 2.0 16v HPI - EW10D
  • Citroen C5 (2001-2004)
  • Peugeot 406 (2001-2004)

 • 2.2 Direct - Z22YH
  • Opel/Vauxhall Signum (2003-2008)
  • Opel/Vauxhall Vectra C (2002-2008)
  • Opel/Vauxhall Zafira A (1999-2006)


W zakres usługi wchodzi regeneracja pompy wysokiego ciśnienia oraz regulatora ciśnienia.

Oceny defektu i wyceny usługi dokonujemy po rozebraniu i zmierzeniu pompy. Płatność po wykonaniu, zamontowaniu i sprawdzeniu pompy (możliwy demontaż i montażu u klienta)! Wycena jest dokonywana po otwarciu pompy, pomiarze tolerancji i ocenie uszkodzeń (cena jest podawana przed dokonaniem jakichkolwiek prac i konsultowana z właścicielem, analiza jest wykonywana bezpłatnie).

Istnieje możliwość, abyśmy najpierw zdiagnozowali auto i ustalili czy to jest pompa czy regulator ciśnienia. Wymaga to ok. 1 godziny zaangażowania wlaściciela pojazdu, gdyż auto jest testowane dynamicznie w trakcie jazdy... o ile auto w ogóle jeździ. Usługa, gdy zakończy się konkretnymi wnioskami, jest płatna. Jeśli diagnoza nie jest trafna, nie pobieramy opłaty zgodnie z mottem:Płacisz tylko za dobrze wykonaną usługę i jeżdżące auto!


W przypadku regulatora ciśnienia istnieje możliwość jego naprawy (zajmuje to 3-7 dni roboczych w zależnosci od potrzeb) - istnieje też możliwość jego prawidłowego i bezpiecznego demontażu i montażu z auta.

Dostarczenie pompy lub regulatora, to w zależności od odległości - albo transport własny, albo wysyłka pocztą (w tym wypadku prosimy wewnątrz paczki umieścic kartkę, na której wyraźnie napisane będą adres zwrotny i numer telefonu do kontaktu).

Często istnieje możliwość naprawy na miejscu "in place repair technology" - chyba, że pompa/regulator są mocno uszkodzone.
Nasz przyjazd to koszt 0,85 zl/km - wyznacz trasę i sprawdź ilość km

Zachęcamy także serwisy do podjęcia współpracy. Każda zregenerowana pompa objęta jest półroczną gwarancją na podstawie karty technicznej pompy.

100% udanych napraw, wielu zadowolonych Klientów - sprawdz opinie
Absolutnie żadnego ryzyka - płacicie Państwo tylko za dobrze wykonaną regenerację i jeżdżące auto.

sklepzkamerami.pl monitoring, cctv, wideodomofony, domofony